top of page

פתרונות ל Microsoft Dynamics 365

Microsoft Dynamics 365 הוא הפתרון העסקי של מיקרוסופט לניהול כלל מחזור החיים מול הלקוח, החל משלב פעילות השיווק וזיהוי הלקוחות הפוטנציאליים ועד לתהליכי התמיכה והשירות ללקוחות קיימים והובלתם לקניה חוזרת. הפתרון שלנו מגביר יעילות ארגונית בתחומי המכירות, השירות, השיווק, ומאפשר הפקת תובנות עסקיות בין השאר באמצעות רשתות חברתיות וניהול קמפיינים ותהליכים שיווקיים.

EZ Dynamics מובילים בפיתוח ויישום של מגוון פתרונות Dynamics 365, בהתאמה לעסקים קטנים ובינוניים בישראל

EZ Dynamics Logo

EZ Clinic - פתרון תוכנה לניהול לקוחות עבור קליניקות מרפאות וטיפולים

EZ Clinic הוא פתרון תוכנה לקידום וניהול קליניקות, מרפאות וטיפולים, המבוסס על מערכת ניהול הלקוחות של מיקרוסופט. פתרון התוכנה מאפשר לקליניקות ומרפאות, להגדיל את מעגל המטופלים, לרכוש  מטופלים חדשים, להכיר את המטופלים שלהם טוב יותר, ליצור אתם קשר חכם ובעל ידע מקיף ולאבחן נכון את הצורך בתהליך הטיפול. פתרון התוכנה לניהול קליניקות ומרפאות, יודע להתאים ולהמליץ על טיפולים ומוצרים, בהתאם לאבחונים השונים, ולמאגרי הידע הפנימיים. 

EZ Service - פתרון תוכנה לניהול פניות שירות עבור מוקדי שירות ותמיכה

EZ Services הוא פתרון תוכנה לניהול פניות שירות, עבור מוקדי שירות לקוחות, המבוסס על תוכנת ניהול הלקוחות של מיקרוסופט.  פתרון התוכנה מאפשר למוקדי השירות לספק שירות לקוחות מקצועי, מול מגוון רחב של ערוצי דיגיטל. פתרון התוכנה לניהול שירות לקוחות כולל חוויית לקוח ידידותית רב ערוצית ומתקדמת, שמאפשר ללקוח לבחור את ערוץ השירות, שנוח ומתאים לו.

הלקוח יכול לפנות וליצור קשר עם מוקד השירות, באמצעות פנייה טלפונית, דוא"ל, מסרונים (SMS), פורטל אינטרנט, אפליקציית מובייל או דרך עמוד ה Facebook של העסק. 

פתרון התוכנה מאפשר לשמור על רמת שירות גבוהה, ולשפר אותה באופן מתמיד, באמצעות מהלכי בקרה אוטומטיים, המפקחים על רמות השירות (SLA) השונות, בהתאם לקטגוריית הפניה וסיווג הלקוח. פתרון התוכנה מאפשר הפעלת אסקלציות והתראות אוטומטיות לאנשי צוות או מנהלים, במקרים של חריגה או צפי לחריגה ברמת השירות.

הפתרון כולל דוחות סיכומים מפורטים במספר רמות, דו"ח סיכומי לנציגי שירות, דו"ח סיכומי ברמת הצוות, ודוח סיכומי ברמת המוקד. 

זקוקים לפתרון תוכנה לניהול מוקד שירות לקוחות?

EZ DPS - פתרון תוכנה לניהול לקוחות עבור בתי דפוס

EZ DPS הוא פתרון תוכנה לניהול בתי דפוס דיגיטאלים בענן. פתרון התוכנה מאפשר ללבתי הדפוס, להגדיל את מעגל המכירות שלהם בעזרת כלי השיווק שמובנים בפיתרון, לנהל קלוג מוצרים, להתאים מוצרים מומלצים ללקוחות שלהם, לנהל ספקים חיצוניים ולעקוב אחר גביה ותשלומים

מחפשים פתרון תוכנה לניהול בית דפוס?

EZ Agency - פתרון תוכנה לניהול לקוחות בסוכנויות ביטוח

הרשתות החברתיות והמכשירים הניידים שינו מקצה לקצה את הציפיות של לקוחות לגבי שירות. הלקוחות מצפים לשירות איכותי ומותאם אישית – בתנאים שלהם – באינטרנט, ברשתות חברתיות, במכשירים הניידים ובטלפון.

עם Microsoft Dynamics 365, תוכל לזכות בלקוחות לטווח ארוך על-ידי מתן שירות רלוונטי ומותאם אישית – בכל זמן ובכל ערוץ. חזק את נציגי השירות שלך והעמד לרשותם בהישג יד את כל האמצעים הדרושים למצוינות במתן שירות ללקוחות.

זקוקים לפתרון תוכנה לתמיכה ושירות?

Anchor 1

פתרונות תוכנה נוספים מבית EZ Dynamics

EZ Dynamics Logo

מכירות

ללקוחות שלך יש מידע רב יותר מאי פעם – והם מקבלים החלטות קנייה לפני שניתנת לך הזדמנות להתערב בתהליך. צוותי המכירות שלך חייבים להסתגל להרגלי הקניה וקבלת ההחלטות החדשים של הלקוחות – ולבנות מערכות יחסים עמוקות יותר מתוך התאמה אישית של כל אינטראקציה.

 

עם Microsoft Dynamics 365, אנו מסייעים לך לדמיין מחדש את תהליכי המכירה, בהתאם לדרכי העבודה החדשות של הלקוחות היום. נציגי המכירות שלך יהיו יותר ממוקדים, יזכו מהר יותר בעסקאות

מחפשים פתרון תוכנה לקידום מכירות?

פתרונות ענן לעסקים קטנים ובינוניים

עסקים קטנים ובינוניים זקוקים למערכת CRM שמחזקת את קשרי הלקוחות הנוכחיים, עוזרת להשיג מכירות חדשות ואינה כרוכה בעלויות גבוהות. Microsoft Dynamics 365 עוזר לך לנהל לקוחות בצורה יעילה ובעיתוי מתאים, ומאפשר לך להתמקד בהזדמנויות הנכונות כדי לסגור עסקאות ביתר מהירות ולשפר את שירות הלקוחות.

זקוקים לפתרון תוכנה בענן?

שיווק

תחום השיווק משתנה מהר יותר מאי פעם. לאנשי השיווק יש תפקיד מרכזי יותר בגיוס לקוחות חדשים, ועליהם לייצר קשר עם לקוחות פוטנציאליים, בדרכים חדשות ובערוצים חדשים כדי לספק חוויית לקוח נהדרת, תוך מעקב אחר התוצאות שמניבות ההשקעות השיווקיות.

עם Microsoft Dynamics 365 Marketing, אנו מסייעים לך לממש את הפוטנציאל השיווקי שלך. תוכל לתכנן, לבצע ולמדוד קמפיינים ביתר קלות, מתחילתם ועד סופם. תוכל לממש את החזון השיווקי שלך על ידי מפגש עם הלקוחות במגוון ערוצים, הגדלת מאגר ההזדמנויות, והוכחת השפעת הפעילות השיווקית על העסק.

זקוקים לפתרון תוכנה לשיווק?

מדיה חברתית

בעולם של ימינו, המבוסס על רשתות חברתיות ומכשירים ניידים, העסקים חייבים לפעול מהר ולשתף ידע באופן נרחב, יותר מאי פעם. בנוסף, עליהם לתקשר עם לקוחות בתנאים שלהם, כאשר הדרישה לשימוש במדיה החברתית הולכת וגדלה.

 

Microsoft Dynamics 365 מאפשר לצוותי המכירות, השירות והשיווק שלך לספק חוויות לקוח נהדרות על-ידי העצמת הצוותים בעזרת כלי Social שמובנים בתוך Microsoft Dynamics CRM.

מעונינים לשווק במדיה החברתית?

אוטומציה

גם עסקים קטנים ובינוניים זקוקים לתהליכי אוטומציה פנימיים וחיצוניים, המאפשרים לחזק את קשרי הלקוחות הנוכחיים, ועוזרים להשיג מכירות חדשות שאינן כרוכות בעלות גבוהה. תהליכים אוטומטים אלו, גם עוזרים לך לנהל לקוחות בצורה יעילה ובעיתוי מתאים, ומאפשרים לך להתמקד בהזדמנויות הנכונות כדי לסגור עסקאות ביתר מהירות ולשפר את שירות הלקוחות.

מחפשים פתרון אוטומציה לקידום מכירות?

Anchor 2
bottom of page