top of page

EZ Dynamics - פתרונות Dynamics 365 לעסקים קטנים ובינוניים

דמיין חבילה של פתרונות עסקיים תפורים עבורך, קלים ללמידה ולשימוש, עם ממשק משתמש מוכר ונוח, מחוברים לתוכנות שכבר נמצאות בעסק שלך. הפתרונות נועדו להגדיל את יכולות הארגון שלך לעבוד עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים בהיקף שלא דמיינת בעבר.

Microsoft Dynamics 365 נבחר כפתרון מוביל על ידי כל חברות הייעוץ המובילות הסוקרות את תחום ה-CRM לעסקים בעולם וזכה לפרסים רבים על חדשנות ומובילות כגון:

 • Quadrants Magic Gartner.

 • Wave Forrester: Leader - Customer Service Solutions

 • Research Nucleus: Leader - Value Matrix for CRM

 • CRM Magazine Service Award

רוצים לשמוע עוד עלינו?

זקוקים לפתרון תוכנה לניהול לקוחות?

Microsoft Dynamics 365
פתרון ניהול קשרי הלקוחות המוביל בעולם

בבסיס תפיסת הפתרון שלנו, עומדת התובנה שהקשר עם הלקוחות חוצה את כל חלקי הארגון. החשיבה על לקוחות כחלק ממטרותיו העסקיות של הארגון עוברת דרך אנשי מכירות, אנשי השיווק, אנשי השירות ואנשי התפעול, וכולם חייבים לעבוד בשיתוף בכדי לייצר חוויית לקוח מדהימה, ומותג חזק בעל יכולות תחרות במציאות המאתגרת של ימינו. העבודה מול הלקוח מתחילה עוד לפני שנוצר הקשר הראשון, כאשר הוא מחפש מידע ראשוני ברחבי האינטרנט, וממשיכה בתהליכי המכירה והשירות עד למימוש ההבטחה והשימוש של הלקוח במוצר או השירות, תוך יצירת שביעות רצון ובניית נאמנותו. לצורך כך פתרון ה-CRM מבית מיקרוסופט מציע מגוון יכולות הנותנות מענה לכל אחד מתהליכי העבודה והמשתמשים בארגון בכל הנוגע ללקוחות. Microsoft Dynamics 365 מגלם בתוכו את שנות הניסיון הרבות של מיקרוסופט בפיתוח ממשק משתמש פרודוקטיבי למשתמשים, והוא נחשב לממשק המשתמש המודרני והמתקדם בעולם. החיבור הטבעי של Microsoft Dynamics 365 עם חבילת ה-365 Office הוא נדבך נוסף של יעילות בעבודה. כמו כן, הממשק עושה שימוש בכלל יכולות הענן של מיקרוסופט כמובילה עולמית בתחום.

Microsoft Dynamics 365 קל ונוח לשימוש, תומך בעשרות שפות (כולל עברית, רוסית וערבית) ועובד בצורה משולבת עם כלים מוכרים כמו Outlook, Excel, Word, Skype ועוד מוצר מיקרוסופט

Dynamics 365 הוא הפתרון העסקי של מיקרוסופט לניהול כלל מחזור החיים מול הלקוח, החל משלב פעילות השיווק וזיהוי הלקוחות הפוטנציאליים, הקניית תהליכי תמיכה ושירות ללקוחות קיימים ועד להובלתם לקניה חוזרת.​

Microsoft Dynamics 365  מגביר יעילות עסקית בתחומי המכירות, השירות והשיווק, ומאפשר הפקת תובנות עסקיות, בין השאר באמצעות רשתות חברתיות וניהול קמפיינים ותהליכים שיווקיים.

Dynamics 365 מציע מגוון רחב של כלים לעסקים קטנים ובינוניים, המתמקדים בתהליכי מכירות, שירות לקוחות, שיווק, עבודה עם רשתות חברתיות ויצירת תובנות עסקיות בעלות ערך עבורך ועבור הלקוחות שלך.

Dynamics 365 מאפשר לעסקים קטנים ובינוניים לרכוש לקוחות חדשים, לנהל שירות לקוחות מקצועי ואיכותי ולשמור את הלקוחות מאושרים ונאמנים. 

Microsoft Dynamics 365 הוא פתרון ענן שמסייע לעסקים קטנים ובינוניים להתאים בקלות את סביבת העבודה לתהליכי השיווק, המכירה והשירות שלהם, כפי שהם באמת זקוקים להם

Dynamics CRM Info

מי אנחנו

EZ Dynamics 365 - פתרונות CRM לעסקים קטנים ובינוניים. מובילים ביעוץ, אפיון, יישום ופיתוח, של פתרונות עסקיים לניהול לקוחות, לעסקים קטנים ובינוניים, על גבי תוכנת ניהול הלקוחות של מיקרוסופט (Microsoft Dynamics 365). הכוללת כלים לשיווק, קידום מכירות ושירות לקוחות מקצועי.

EZ Dynamics עם יותר מ 10 שנות ניסיון במתן שירותים עבור  Microsoft Dynamics 365, עם הסמכה רשמית של מיקרוסופוט (Microsoft Certified Dynamics Specialist) ליישום ופיתוח פתרונות מבוססי Microsoft Dynamics 365, אנו מספקים שירותי ייעוץ, אפיון, יישום, הדרכה, תמיכה ופיתוח, ומתאימים פתרונות CRM לעסקים קטנים ובינוניים.

Aboutus

EZ Dynamics מובילים בפיתוח ויישום של פתרונות CRM לעסקים קטנים ובינוניים בישראל. בשילוב חבילת ה Office 365 של מיקרוסופט.

EZ Dynamics Logo

EZ Dynamics מובילים פתרונות תוכנה לניהול קשרי לקוחות (CRM) לעסקים קטנים ובינוניים בישראל, שירותי ייעוץ, אפיון, יישום ופיתוח, מהמובילים ביותר היום. מגוון פתרונות התוכנה אותם אנו מספקים מבוססים על פתרון ניהול הלקוחות של מיקרוסופט בענן (Dynamics 365) ובהתאמה מיוחדת לעסקים קטנים ובינוניים.

פתרונות ה CRM לעסקים הקטנים, כוללים כלים טכנולוגיים מתקדמים לשיפור תהליכי שיווק, קידום מכירות, שירות לקוחות מקצועי וחווית לקוח מדהימה.

צרו קשר:

Microsoft Dynamics CRM online
 • ניהול לידים משלב כניסת הליד ועד הפיכתו להזדמנות, (כולל יכולת מכירת Cross Sale ו Up Sale)

 • ניהול מוצרים בהזדמנות כולל יכולת מכירת כולל יכולת מכירת Cross Sale ו Up Sale)

 • ניהול ”קיטים“ של מוצרים והצעתם ללקוחות בהתאמה.

 • ניהול תחזיות, אומדנים וכל מידע כמותי אחר הקשור להזדמנות.

 • ניהול משימות, התראות ותהליכים (אוטומטיים וידניים) בשלבי ניהול המכירה.

 • כלים תומכים לנציגי מוקד שירות ומכירה 
  (תסריטי שיחה, טפסים מובנים, רשימות תיוג וכדומה)

 • כלים ופתרון תוכנה לניהול סוכנויות וסוכני ביטוח!

 • כלים ופתרונות תוכנה לניהול בתי דפוס דיגיטלים!

 • פתרון תוכנה לניהול פניות שירות עבור מוקדי שירות לקוחות!

 • כלים ופתרונות תוכנה לניהול משרד!

 • יישום ופיתוח פתרונות תוכנה לניהול עסקים קטנים ובינוניים בענן!

 • הדרכות משתמשים Dynamics 365

 • הדרכות מנהלי מערכת Dynamics 365

 • הדרכות מיישמים Dynamics 365

 • הדרכת מפתחים Dynamics 365

הודעה נשלחה בהצלחה!

EZ Dynamics - פתרונות תוכנה לניהול קליניקות, מרפאות וטיפולים, ניהול מוקדי שירות לקוחות, סוכנויות ביטוח ובתי דפוס.

EZ Dynamics Logo

EZ Service - פתרון תוכנה לניהול פניות שירות עבור מוקדי שירות ותמיכה

EZ Services הוא פתרון תוכנה לניהול פניות שירות, עבור מוקדי שירות לקוחות, המבוסס על תוכנת ניהול הלקוחות של מיקרוסופט.  פתרון התוכנה מאפשר למוקדי השירות לספק שירות לקוחות מקצועי, מול מגוון רחב של ערוצי דיגיטל. פתרון התוכנה לניהול שירות לקוחות כולל חוויית לקוח ידידותית רב ערוצית ומתקדמת, שמאפשר ללקוח לבחור את ערוץ השירות, שנוח ומתאים לו.

הלקוח יכול לפנות וליצור קשר עם מוקד השירות, באמצעות פנייה טלפונית, דוא"ל, מסרונים (SMS), פורטל אינטרנט, אפליקציית מובייל או דרך עמוד ה Facebook של העסק. 

פתרון התוכנה מאפשר לשמור על רמת שירות גבוהה, ולשפר אותה באופן מתמיד, באמצעות מהלכי בקרה אוטומטיים, המפקחים על רמות השירות (SLA) השונות, בהתאם לקטגוריית הפניה וסיווג הלקוח. פתרון התוכנה מאפשר הפעלת אסקלציות והתראות אוטומטיות לאנשי צוות או מנהלים, במקרים של חריגה או צפי לחריגה ברמת השירות.

הפתרון כולל דוחות סיכומים מפורטים במספר רמות, דו"ח סיכומי לנציגי שירות, דו"ח סיכומי ברמת הצוות, ודוח סיכומי ברמת המוקד. 

זקוקים לפתרון תוכנה לניהול מוקד שירות לקוחות?

EZ Clinic - פתרון תוכנה לניהול לקוחות עבור קליניקות מרפאות וטיפולים

EZ Clinic הוא פתרון תוכנה לקידום וניהול קליניקות, מרפאות וטיפולים, המבוסס על מערכת ניהול הלקוחות של מיקרוסופט. פתרון התוכנה מאפשר לקליניקות ומרפאות, להגדיל את מעגל המטופלים, לרכוש  מטופלים חדשים, להכיר את המטופלים שלהם טוב יותר, ליצור אתם קשר חכם ובעל ידע מקיף ולאבחן נכון את הצורך בתהליך הטיפול. פתרון התוכנה לניהול קליניקות ומרפאות, יודע להתאים ולהמליץ על טיפולים ומוצרים, בהתאם לאבחונים השונים, ולמאגרי הידע הפנימיים. 

EZ DPS - פתרון תוכנה לניהול לקוחות עבור בתי דפוס

EZ DPS הוא פתרון תוכנה לניהול בתי דפוס דיגיטאלים בענן. פתרון התוכנה מאפשר ללבתי הדפוס, להגדיל את מעגל המכירות שלהם בעזרת כלי השיווק שמובנים בפיתרון, לנהל קלוג מוצרים, להתאים מוצרים מומלצים ללקוחות שלהם, לנהל ספקים חיצוניים ולעקוב אחר גביה ותשלומים

מחפשים פתרון תוכנה לניהול בית דפוס?

EZ Agency - פתרון תוכנה לניהול לקוחות בסוכנויות ביטוח

EZ Agency הוא פתרון תוכנה לניהול סוכנים וסוכנויות ביטוח בענן, המבוסס על מערכת ניהול הלקוחות של מיקרוסופט. פתרון התוכנה מאפשר לסוכנים וסוכנויות הביטוח, להגדיל את מעגל המבוטחים, לנהל סוכנים חיצוניים, להתאים את הפוליסות ללקוחות המבוטחים שלהם, לנהל ולעקוב אחר גביה ותשלומים, ולנהל תיקי תביעות והסדרי תשלום.   

זקוקים לפתרון תוכנה לניהול קליניקה או מרפאה?

Solutions
Solutions 2
Vision

חזון

אנו יודעים כי לעסקים הקטנים והבינוניים מרווח ביטחון קצר, עם יכולות שיווק וקידום מכירות בשונה מהחברות הגדולות.

אנחנו ב- EZ Dynmics ממליצים לשים דגש על פתרון חכם התפור למידותיך בהווה, שיאפשר שירות לקוחות מקצועי, הגדלת מכירות, ואשר יצמח עם העסק שלך בעתיד, ללא דאגות ועם הרבה חסכון בעלויות.

אנחנו מאמינים כי היישום של פתרון ניהול לקוחות (CRM) צריך להיות זול, מהיר, פשוט, מתאים לתהליכי המכירה בעסק שלך ובעיקר גמיש לשינויים של העסק שלך.

bottom of page